banner461
banner195

Avanos Belediyesinden Örnek Kampanya

Avanos Belediye Başkanlığı tarafından vatandaşların okuma alışkanlığını arttırmak ve kitaba ulaşılabilirliği kolaylaştırmak için ilçemizin çeşitli yerlerine sokak kütüphaneleri kuruluyor.

 Avanos Belediyesinden Örnek Kampanya
23 Temmuz 2015 Perşembe 10:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Belediye Başkanlığı tarafından vatandaşların okuma alışkanlığını arttırmak ve kitaba ulaşılabilirliği kolaylaştırmak için ilçemizin çeşitli yerlerine sokak kütüphaneleri kuruluyor. “Al götür; oku getir” sloganıyla yola çıkılarak, okuyuculara hizmet verebilmek için oluşturulacak “Sokak Kütüphaneleri”nde romanlardan hikaye kitaplarına, masallardan çocuk kitaplarına, sosyal, kültürel ve bilimsel içerikli yayınlara kadar tüm kitlelere hitap edebilecek eserlerin yer alması planlanıyor.

İlçede okuma oranın artırılması ve kitapseverlere farklı bir bakış açısıyla hizmet verilmesi hedeflenen proje kapsamında, okudukları kitapları paylaşmak isteyen duyarlı vatandaşlarımızın, bağışlayacakları kitapları Avanos Belediye Başkanlığı Sosyal ve Kültür İşler Müdürlüğüne getirmeleri veya ulaştırmaları beklenmekte.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.