banner461
banner195

Avanos Chp Kadın Kolları Mor Kurdele ve Karanfil Dağıttı

CHP Avanos Kadın Kolları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü düzenlediği etkinlikle kutladı. “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” etkinlik nedeniyle 350 adet fidan dikildi.

Avanos Chp Kadın Kolları Mor Kurdele ve Karanfil Dağıttı
09 Mart 2015 Pazartesi 15:47

banner143
banner134

CHP Avanos Kadın Kolları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü düzenlediği etkinlikle kutladı.

Atatürk Anıtı önünde yapılan programla başlayan etkinlikler Atatürk büstüne çelenk koyularak başladı. Esnaf ve çarşıdaki vatandaşlara karanfil dağıtıldı. Arıca mor kurdele ziyaretlerde mor kurdele takıldı ve kadına şiddete dikkat çekildi. Belediye konferans salonunda sinevizyon gösterisi izlendi. Emekçi 3 kadına plaket verildi.

 “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” etkinlik nedeniyle 350 adet fidan dikildi. Avanos Asrı Mezarlığı üst tarafında bulunan ağaçlandırma alanında gerçekleştirilen etkinliğe Chp kadın kolları ve hanımlar katıldı. Avanos Belediyesi tarafından önceden hazırlıkları yapılan ağaçlandırma alanında, kadına karşı uygulanan bütün eşitsizlikler ve şiddetin her türlüsü için “Evcilik Belgeseli’nin” son cümlesi olan “keşke evcilik olsaydı da bu yaşanılanlar gerçek olmasaydı” temennisiyle 350 adet fidan dikilerek toprakla buluşturuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.