banner461
banner195

Avanos Hafta sonu Tatilcilerinin Ortak Adresi Oldu

Hava sıcaklıklarının artması ile birlikte, Avanos'ta Kızılırmak kenarı hafta sonu stresini atmak ve dinlenmek isteyen tatilci vatandaşlarla doldu.

Avanos Hafta sonu Tatilcilerinin Ortak Adresi Oldu
06 Mayıs 2013 Pazartesi 12:49

banner143
banner134

 Güzel bahar aylarında Kızılırmak kenarında bulunan sosyal dinlenme mekânları ve ırmak sahil şeridi dinlenmek ve gezmek üzere üzere ilçemize gelen vatandaşlarla yoğunluk kazandı.

 

Tahta Köprü çevresi, ırmak kenarındaki yürüyüş kordonu ve Kızılırmak kenarındaki dinlenme mekanları hafta sonu stresini atmak ve dinlenmek için çevre il ve ilçelerden gelen insanların ilk tercihiydi. Otopark alanlarında yer bulmakta zorlanan araç sürücüleri Mital Dülge Caddesine araçlarını park ederek hafta sonlarını Avanos'ta değerlendirdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selamettin - 5 yıl önce
ürgüpte eskiden böyleydi
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
evet ne yazık ki bende hafta sonu oradaydım.ne yazıkki diyorum çünkü ailecek oraya kadar gittik, çok kalabalık olması nedeniyle yer bulamadık.çok ilerde çim biyer bulduk oturmaya çalıştık fakat zabıta korna düdük çalarak bizi milletin içinde rezil etti. çimlere oturmak yasakmış, biz çimlere zarar vermiyoruz ki neden yasak. hem çimleri buraya insan oğlu için dikilmemişmi? bir ara nevşehir belediye başkanı çimlere basiniz diye paşa konağının önüne yazı yazdırmıştı.olard insanlar için diyordu.gerçi nevşehir beld.başkanına da kızgınım nevşehir de hiçbir sosyal alan(piknik içn) olmadığı için.sayın milletvekillerimiz illa bağ almak zorundamıyız bize bir sosyal alan oluşturun mesela göre yolunda.