banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Eldivan Öğrencilere Kupa Verdi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramında yapılan spor şenliklerinde dereceye giren okulların madalya ve kupaları Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN’ın katılımıyla Avanos Atatürk Spor Salonunda yapılan törenle verildi.

Avanos Kaymakamı Eldivan Öğrencilere Kupa Verdi
07 Haziran 2014 Cumartesi 14:22

banner143
banner134

 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramında yapılan spor şenlikleri, Manisa’nın Soma İlçesinde Meydana gelen Elim Olaydan dolayı ertelenen maçların 26 Mayıs’ta tamamlanmasıyla dereceye giren okulların kupa ve madalyaları Avanos Atatürk Spor Salonunda yapılan törenle verildi.

Törene ; Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Garnizon Komutanı ve İlçe Jandarma Bölük Komutanı J. Yzbş. Serkan KOCAMANOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Erkin TURĞUT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer ALKAN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ, Avanos Şehit Polis Mehmet Halaç Karakol Amiri Yasin KARSLI, Avanos Anadolu Lisesi Müdürü Murat GÜMÜŞTEPE, Avanos Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Alaaddin KÜÇÜKÖNER ve Öğretmen ve Öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleşti. Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN ödül töreni öncesi öğrencilerle yaptığı sohbette; Spor yapmanın ders çalışmalarına engel teşkil edip etmediği sorusuna, öğrenciler asla engel teşkil etmediğini aksine ders çalışmaya yönlendirdiğini belirttiler. Kaymakam ELDİVAN ; Bu başarılarınızı bundan sonra Türkiye çapında yapılacak müsabakalardada göstermenizi bekliyorum dedi. Daha sonra Bu sportif etkinliklerin gerçekleşmesinde Emeği geçen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer ALKAN,ve bu tür etkinliklerde her zaman görmeye alıştığımız Avanos Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Halil AKTÜRK vede İdareci, Öğretmen, ve İlgililere teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.