banner461

Avanos Özel Halk Otobüsleriyle Nevşehir Seferleri 20 Dakika Arayla

Avanos Belediyesi ve Avanos özel halk otobüsleri yetkilileri görüşmesi neticesinde Avanos otobüsleri midibüsler ile değiştirilmeye başlandı.İşte hareket saatleri...

banner503
Avanos Özel Halk Otobüsleriyle Nevşehir Seferleri 20 Dakika Arayla
01 Temmuz 2014 Salı 13:19

banner143
banner134

 Avanos Belediyesi ve Avanos Özel Halk Otobüsleri yetkililerinin görüşmeleri neticesinde, alınan kararlar doğrultusunda Avanos Özel Halk Otobüsleri, otobüs sahipleri tarafından midibüslerle değiştirilmeye başladı.

 

31 ile 37 kişi arasında değişen koltuk sayılarına sahip midibüsler daha rahat hareket kabiliyetine sahip olduğundan ulaşımda rahatlamaya ve konfora neden olacak. 

 

Küçülen otobüslerin koltuk sayıları düşerken yeni midibüslerin hareket saatleri de 20 dakikaya çekildi. Sabah saat 6:50'de başlayan ilk sefer gece 21:00'de Nevşehir'den Avanos'a gelen son midibüs ile sona eriyor. Gün içinde yaklaşık 40 sefer gerçekleştirilecek. Yeni sefer saatleri ise aşağıdaki şekilde belirlendi. İhtiyaç ve talep olması doğrultusunda seferlerin ilerleyen saatlere de konulabileceği belirtilirken vatandaşların bu konuda çok fazla bir talebinin olmadığı da ifade edildi.

HAREKET SAATLERİ

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet özer - 6 yıl önce
Ne yazikki bir özürlü veya cocuk arabaile olanlara hizmet hic edilmiyor.
Arabaya bile zor aliniyor