banner461
banner195

Avanos'ta Asfalt Yol Yapım Çalışmaları Tamamlanıyor

Avanos Belediyesi tarafından, ilçemiz Cumhuriyet Mahallesinde başlatılan asfalt çalışmaları kapsamında, doğal gaz ve içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları yapılarak altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda asfalt yol yapım çalışmaları tamamlanıyor.

Avanos'ta Asfalt Yol Yapım Çalışmaları Tamamlanıyor
26 Ekim 2013 Cumartesi 16:40

banner143
banner134

 Altyapı çalışmalarına kalıcı çözümler getirmek için, doğal gaz hattı çekilen ve ardından içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları tamamlanan cadde ve büyük sokaklarda bir süredir devam eden yol çalışmaları kapsamında Kurban Bayramı öncesinde astar atılan yollarımızda bugün asfaltlama çalışmaları yapıldı.

Cumhuriyet Mahallesinde tamamlanan cadde ve sokakların ardından Bahçelievler Mahallesi 640, 641 ve 643. Sokaklarda astar atılmış olan yollar süpürge makinesi ile süpürülerek, üzerine asfalt malzemesi döküldükten sonra üzerine çakıl serilerek asfaltı atıldı. Asfalt yol yapım çalışmalarımız kapsamında ilçemiz Karaseki Mahallesi 706. Sokakta da asfaltlama çalışması yapılarak asfaltlama çalışmaları tamamlanacak.

Diğer tarafdan asfalt atılan geniş cadde ve sokaklarımızda kaldırım bordürleri çekilerek, toprak dolguları ve baklava dilimi motifli kaldırım taşı döşeme çalışmalarımızda süratle devam ediyor. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
avanoslu - 4 yıl önce
helal olsun mustafa başkanımıza .. eger avanoslu büyük bir farkla yeniden seçmesse yazıklar olsun..