banner461
banner195

Avanos’ta Kent Konseyi Oluşturuluyor

Nevşehir’in Avanos ilçesinde sadece seçilmiş kişilerin değil, tüm İlçe halkının ilçenin sorunlarına ortak çözüm üretebilmesi için Kent Konseyi oluşturulması yönündeki çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi.

 Avanos’ta Kent Konseyi Oluşturuluyor
17 Mayıs 2014 Cumartesi 16:12

banner143
banner134

 Avanos’ta Kent Konseyi Oluşturuluyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Avanos ilçesinde sadece seçilmiş kişilerin değil, tüm İlçe halkının ilçenin sorunlarına ortak çözüm üretebilmesi için Kent Konseyi oluşturulması yönündeki çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Avanos Belediyesinin öncülüğünde ilçede kent konseyi oluşturulması yönündeki çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirtti.

Başkan İnce, “Avanos ilçemiz de sadece seçilmişlerin değil, tüm ilçe halkımızın ilçemiz sorunlarına sahip çıkması, söz sahibi olması gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle Avanos belediyemizin öncülüğünde bir kent konseyi oluşturma yönündeki çalışmalarımız aralıksız sürüyor. İlçemizde yaşayan her kesimden insanımızın yer alacağı bir kent konseyi kurarak ilçemiz halkının sorunlara yönelik çözüm önerilerini de bire bir almak istiyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız çok yakın bir zamanda sonuç verecek ve Avanos’umuzu halkımızla birlikte yöneteceğiz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.