banner461
banner195

Avanos’un Spor Turizmi Açılımı Sürüyor

Sezon öncesi güç depolama ve hazırlık kampları çerçevesinde Profesyonel takımların göz bebeği olan Kapadokya bölgesinde bir çok Futbol takımlarının gözde mekanı olmaya devam ediyor.

Avanos’un Spor Turizmi Açılımı Sürüyor
13 Ağustos 2014 Çarşamba 17:44

banner143
banner134

 Avanos’un Spor Turizmi Açılımı Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Sezon öncesi güç depolama ve hazırlık kampları çerçevesinde Profesyonel takımların göz bebeği olan Kapadokya bölgesinde bir çok Futbol takımlarının gözde mekanı olmaya devam ediyor.
Özellikle gerek çok sayıda sahası ve kamp adına uygun rakımı ile Kapadokya profesyonel takımların aradığı bütün özellikleri fazlasıyla taşıyor. Avanos Futbol takımlarının gözde mekanı olmaya devam ediyor. Avanos Avrasya otelin futbol kulüplerine sağladığı çalışma ortamı sonrası Türkiye liglerinde mücadeleden  eden futbol takımlarının kamp merkezi Avanos oldu. Şu an itibariyle 1461 Trabzon, Akçaabat Sebat spor, Kemer Tekirova spor,

Manavgat Evrenseki spor, Erzincan Refahiye Spor, Kayseri Şeker spor, Afyon Sandıklı spor,

Trabzon Düzyurt spor takımları İlçedeki turistik tesislerde konaklıyor ve yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Van Belediye Spor, Bayburt Spor, Bingöl Spor, Arnavutköy Spor, Yomra Spor, Güzel Ordu Spor, Tatvan Spor ve Orman Spor Bayan Basketbol takımlarının da ilçeye gelmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gerçek hakem - 4 yıl önce
Bu guzel olayların içinde bir çirkin şey var ki o da emek hırsızı sahtekar çakma hakemlerin bu takımların hazirlik maclarina çıkması sonrasinda yoksun oldukları hakem sabrı ve kültürü nedeniyle hakemlerin futbolculara saldirmasi maclarin yarida kalmasi.Bu bir spor ayıbıdır bu ayiba basta genclik ve spor il müdürünün dur demesi ve sahalarda bu sahte hakemlere maç yonettirmemesi gerekir yoksa ulusal basina kadar yansiyan bu ayıba ortak olunmuş olunur.Bu olaya çanak tutan guya eğitimci beden eğitimi ogretmenini ve amatörde top oynamakla hakem olduğunu zanneden emek hirsizi topculari da Allaha havale ediyoruz o haklinin yanındadır daima