banner461
banner195

Ayşe Paslanmaz, RATEM'e Haysiyet Kurulu Başkanı Seçildi

Kültür Bakanlığı Halk Şairi Gazeteci Yazar ve Ürgüp FM Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Paslanmaz, Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliğinin (RATEM) Yönetim Kurulu Haysiyet Kuruluna seçildi.

Ayşe Paslanmaz, RATEM'e Haysiyet Kurulu Başkanı Seçildi
31 Mayıs 2017 Çarşamba 15:00

banner143
banner134
Hatırlayacağınız Üzere 18.05.2017 Tarihinde Yapmış Olduğumuz Haber'de Yusuf GÜRSOY Başkanlığındaki mevcut yönetim, yeniden RATEM yönetim kadrosu olarak görevlendirildi ve Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) yönetim organlarında görev yapacak üyeler belirlenmiş. Yapılan Olağan Genel Kurulunda Kültür Bakanlığı Halk Şairi Gazeteci Yazar ve Ürgüp FM Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Paslanmaz Yönetim Kurulu Haysiyet Kuruluna seçilmişti.

Bir Hafta sonra 22.05.2017 Tarihinde İstanbul'da Gerçekleşen Toplantıda  Ayşe Paslanmaz, Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) Haysiyet Kurulu Başkanlığınına Seçildi. 

FİB Haber Merkezi olarak Nevşehir'in Değerli yüzü Kapadokya'nın gönüllü tanıtım elçisi Kültür Bakanlığı Halk Şairi Gazeteci Yazar ve Ürgüp FM Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Paslanmaz'ı tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.