banner461

Ayvalı-Bahçeli Köprü İnşaatı Yerinde İncelendi

Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü bünyesinde yapımı devam eden Ürgüp İlçesine bağlı Ayvalı-Bahçeli köyleri arasına yapılacak olan Köprünün uzunluğu 90m olup bağlantı yolları ile birlikte 980 metredir. Köprü yapım işinin 2.700.000.-TL ye tamamlanacağı düşünülmektedir.

banner503
Ayvalı-Bahçeli Köprü İnşaatı Yerinde İncelendi
10 Ağustos 2015 Pazartesi 15:48

banner143
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü bünyesinde yapımı devam eden Ürgüp İlçesine bağlı Ayvalı-Bahçeli köyleri arasına yapılacak olan Köprünün  uzunluğu 90m olup bağlantı yolları ile birlikte 980 metredir. Köprü yapım işinin 2.700.000.-TL ye tamamlanacağı düşünülmektedir.
 
Yapılacak köprünün sadece 2 köy halkının değil bölge halkı ve turizm camiasının da 40 yıllık talebi ve hayali gerçekleştirilmiş olacaktır. Her zaman ki gibi İl Özel İdaresi  bütün köylerin ihtiyacı olan hizmeti en küçükten en büyüğe bütün yetkilileri ile gayretle yerine getirmeye çalışmaktadır.
 
Köprü çalışmasını; Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ,Nevşehir Milletvekili Murat GÖKTÜRK, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman ÖZGÜN,Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail CİHAN,Genel Sekreter Yardımcısı Uğur AKGÜLLER ve Nevşehir Ak Parti İl Teşkilatı mensupları, İl Başkanı Mehmet Ali TANRIVER,Merkez İlçe Başkanı Salih AÇIKGÖZ  yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldılar.
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.