banner461
banner195

Bakan Şimşek Nevşehir Ticaret Odası Seçimleri İle İlgili Yorumu

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek,Nevşehir de kendisine bir gazetecinin NTSO seçimlerine ilişkin değerlendirme yaparmsınız sorusu üzerine; Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde adaylara başarılar diliyorum dedi.

Bakan Şimşek Nevşehir Ticaret Odası Seçimleri İle İlgili Yorumu
08 Mayıs 2013 Çarşamba 12:11

banner143
banner134

 Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine siyasilerin karışmasını değerlendirmesinin istenmesi üzerine Bakan Şimşek, "Bu tür yarışlarda önemli olan o yerin sanayisini, ticaretini en iyi şekilde gelişmesini sağlayacak bir arkadaşımızın seçilmesidir. Bu konuda değerlendirme yapmam doğru olmaz. Bütün adaylara başarılar diliyorum. Önemli olan bir takım ruhu içinde valisiyle, milletvekilleriyle, belediye başkanıyla Ticaret ve Sanayi Odası başkanıyla, kanaat önderleriyle birlikte Nevşehir'i nasıl daha ileriye götürebiliriz, diğer iller ve dünya ile rekabetine nasıl katkıda bulunabiliriz' esaslarını yapmaktır. Bu esas olduktan sonra gerisi önemli değildir." cevabını verdi.

Bakan Şimşek in Nevşehir deki ziyaretinde NTSO Başkan Adayı Yakup Zağlanmış, Meclis Başkan Adayı Musa Ertaş,NTSO Meclis Başkanı Sacit Uzer ve İş Adamları Mehmet Pınarbaşı,Ali Acar da yer aldı...

Bakan Şimşek'in Daha önce duyrulduğu üzere Nevşehir Esnaf Ziyaretinin iptal edilmesi kafalarda soru işareti bıraktı...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.