banner461
banner195

Bakın Fuat Avni Nereli Çıktı...?

Twitter’da hükümet aleyhine yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Fuat Avni isimli kullanıcının, bir fake hesap olmasının ötesinde, yöneticileri arasında bakın nereli olduğu iddia ediliyor.

Bakın Fuat Avni Nereli Çıktı...?
16 Haziran 2015 Salı 10:32

banner143
banner134

 Twitter’da hükümet aleyhine yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Fuat Avni isimli kullanıcının, bir fake hesap olmasının ötesinde, yöneticileri arasında Kırşehirli olduğu iddia ediliyor. 


Özellikle son dönemde Kırşehir ile ilgili paylaşımları ile öne çıkan Fuat Avni isimli Twitter kullanıcısının, Kırşehir ile bağlantısı olduğu ileri sürülürken, algı yönüyle KIRŞEHİR söylemleri öne çıktığında her zaman KIRŞEHİR’i ilk sıraya koyarak açıklamalar yapan Fuat Avni’nin, Kırşehirli olabileceği iddia edildi. 


KIRŞEHİR söylemleri ortaya atılınca bir şekilde Kırşehir ile bağlantısı olan, yani Kırşehir’de doğmak, Kırşehirli ile evlenmek, Kırşehir’de okumak vs gibi bir şekilde Kırşehir ile bağlantısı olan kişinin, KIRŞEHİR söylemiyle bilinçaltında hareketlilik olacağına dikkat çeken psikologlar, “ Bu algı ile ilgili bir durum. Kişi, bağlantılı olduğu yerleri bilinçaltında tutar ve gerektiğinde anında onu bulup çıkarır. Kırşehir ile bir şekilde bağlantısı olan kişi, KIRŞEHİR sözü geçtiğinde anında refleks gösterir ve ya savunmaya ye tanıtıma geçebilir. Kendisiyle ilişkilendirip KIRŞEHİR ismini en başa alabilir yada öne çekebilir. Böyle bir durum olabilir “ diyerek, böyle bir iddia ortaya attılar. 

Kırşehir24

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.