banner461
banner195

BAL Ligi 3. Lig’den Daha Masraflı

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde şu ana kadar 15 futbolcu transferini tamamlayan ve transfer çalışmalarını devam ettiren Nevşehir Spor GK Kulübünün Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, Bölgesel Amatör futbol liginin 3. Ligden daha masraflı olduğunu dile getirirken, ligde geçen 4 sezonda epey tecrübelendiklerini de söyledi.

BAL Ligi 3. Lig’den Daha Masraflı
13 Temmuz 2015 Pazartesi 23:52

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde şu ana kadar 15 futbolcu transferini tamamlayan ve transfer çalışmalarını devam ettiren Nevşehir Spor GK Kulübünün Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, Bölgesel Amatör futbol liginin 3. Ligden daha masraflı olduğunu dile getirirken, ligde geçen 4 sezonda epey tecrübelendiklerini de söyledi.

1999 Yılında ilimizde faal olan Yıldırım Spor’un adının değiştirilerek başlayan ve ardından Nar Spor ile birleşilerek yeni bir vaziyet alan Nevşehir Spor GK takımının yeni sezondaki hedeflerini ve şu ana kadar Bölgesel amatör lig mücadelesindeki yaşananları anlatan Kulüp Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, “1987-1988 sezonunda Nevşehir Sporun ikinci lige çıkmasında babamın büyük katkısı oldu. Bizde o dönemden itibaren babamızın mirasını yaşatalım, ilimize bir dinamizm katalım diyerek bu yola girdik. Yıldırım Spor’u alıp ismini Nevşehir Spor olarak değiştirmemizin ardından Nar Spor ile de bir birleşme yaşadık. O dönem Nar Spor BAL Liginde mücadele ediyordu. Bu kararın alınması Nar Spor yönetiminin de büyük özverisi ile oldu. 4. Sezonumuzda Bölgesel amatör lig baktığımızda bu lig çok masraflı bir lig. Hatta 3. Ligden daha masraflı olduğunu söyleyebilirim. Bu lide kalmakta bir hayli zor. Geçen sezon son birkaç maçımızda istediğimiz sonuçları alabilseydik bugün daha iyi yerlerde olabilirdik. Bülent Hocamızla geçen sezonun ortasında anlaştığımızda asıl bu sezon için anlaşmaya vardık. Şu ana kadar 15 futbolcu transferimizi tamamladık. İnşallah bu sezon çok iyi bir kadro ile ve 4 sezonun tecrübesiyle bu ligde mücadele vereceğiz” diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.