banner461
banner195

Barış ve kardeşlik içinde bayram geçirmeniz dileği ile bayramınız kutlu olsun

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz, "Dünya barış merkezi Kapadokya'mızı tercih ederek Bölgemize yurt içi ve yurt dışından gelen tüm yerli ve yabancı misafirlerimize teşekkür ediyor hepsinin Kurban Bayramlarını kutluyorum dedi.

Barış ve kardeşlik içinde bayram geçirmeniz dileği ile bayramınız kutlu olsun
03 Ekim 2014 Cuma 19:35

banner143
banner134

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz,"Türk Turizm sektörü adına, barış ve kardeşlik duygularını daha da güçlendirecek Kurban Bayramı'nın milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.''

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz mesajında, Kurban Bayramı'nın millete, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyerek,"Mübarek topraklarda hac farizasını yerine getiren kardeşlerimin Allah ibadetlerini kabul etsin. Dünyanın her yerinde acı çeken, zulme uğrayan kardeşlerimizin de biran önce huzur, güven ve istikrar ortamına kavuşmasını diliyorum." temennisini iletti.

Bayramların, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günler olduğunu hatırlatan Durmaz, yetimlerin, öksüzlerin, gariplerin, güçsüzlerin, darda kalmışların güldüğü komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin sıklaştığı bayramlarda milletimizin kenetlendiğini vurguladı.

Durmaz, "Özellikle bayramlarda şehitlerimizin yadigarlarını ve kahraman gazilerimizi unutmayalım, onları bu müstesna günlerde yalnız bırakmayalım. Bayram sevincimizi paylaşarak, kederde de sevinçte de bir olduğumuzu gösterelim. Bu vesileyle eşsiz fedakarlıklarını, bu vatan, bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum." dedi.

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz mesajını, ''Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Turizm sektörü adına, barış ve kardeşlik duygularını daha da güçlendirecek Kurban Bayramı'nın milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.'' ifadeleri ile tamamladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.