banner461
banner195

Baro Başkanı Öncül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Kutladı

Nevşehir Baro Başkanı Av. Necmi Öncül yayımlamış olduğu mesajında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.Baro Başkanı Necmi Öncül yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:23 Nisan 1920 İlk Meclisimizin açılışı,...

Baro Başkanı Öncül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Kutladı
23 Nisan 2016 Cumartesi 12:04

banner143
banner134
Nevşehir Baro Başkanı Av. Necmi Öncül yayımlamış olduğu mesajında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
Baro Başkanı Necmi Öncül yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
23 Nisan 1920 İlk Meclisimizin açılışı, Cumhuriyetimizin kurulması için atılmış bulunan en büyük adımdır. Milli Egemenlik, Cumhuriyetimizin ve demokrasinin vazgeçilmez unsurudur.’’ Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’’ sözü bugün yine anlamını ve önemini bir kez daha ortaya koymaktadır. 23 Nisan, Ülkemizin ve milletimizin terörle mücadele ettiği şu günlerde, millet olma bilincinin ve milli birlik ve beraberliğin ortaya konulduğu gündür.
Atatürk Cumhuriyetimizin bu anlamlı gününü bayram olarak Çocuklara armağan etmekle, aslında geleceğimizi, ve Cumhuriyetimizi de çocuklara ve gençlere emanet etmiştir. Türk milleti Atatürk ilke ve inkılaplarına her zaman sahip çıkmaya devam edecektir. Çağdaş bir toplum olmak ve daima ileri gitmek amacımız olmalıdır. Tüm milletimizin ve çocuklarımızın 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi , rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.”
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.