banner461
banner195

Başbakan Binali Yıldırım'dan Patatese Destek Müjdesi

Niğde AK Parti 6.Olağan İl Kongresi'nde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Patates Üreticisine Müjde Verdi!

Başbakan Binali Yıldırım'dan Patatese Destek Müjdesi
13 Ocak 2018 Cumartesi 15:58

banner143
banner134
Niğde AK Parti 6.Olağan İl Kongresi'nde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, Patates Üreticisine Müjde Verdi!  Başbakan Yıldırım, gerekli talimatları vererek patates çiftçisine Geçen yılki desteğin iki katının bu yıl verileceğini söyledi.

Türkiye'nin patates ambarı konumundaki Nevşehir ve Niğde'de, büyük sıkıntı oluşturan patatesin geleceği için gerekli adımların atıldığını belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, patatese gelen destek müjdesi konusunda yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“AK Parti Nevşehir Milletvekili arkadaşlarıızla birlikte Memleketimizin en büyük gelir kaynağı olan patatesle ilgili konuları geçtiğimiz haftada ki AK Parti Nevşehir İl Kongremizde Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım beye iletmiştik. Başbakanımız gerekli talimatları vererek “Patates çiftçimize müjdeyi bugün Niğde İl Kongresinde verdi. Ve Geçen yılki desteğin iki katı bu yıl verilecek. Hayırlı olsun.” dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekilelri olarak, "Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyor, patates üreticimize ve Nevşehir'imize hayırlı olsun diliyoruz.” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.