banner461
banner195

Başbakan Erdoğan Bugün Niğde'ye Geliyor

Başbakan R.Tayyip Erdoğan 03.03.2014 Pazartesi günü (Bugün) Saat:13:00 te Niğde Hükümet meydanında 30 Mart Yerel seçimleri için miting yapacak...Nevşehir ve çevre illerden AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan ın mitingine destek için Niğde ye gitmeleri bekleniyor...

Başbakan Erdoğan Bugün Niğde'ye Geliyor
02 Mart 2014 Pazar 19:35

banner143
banner134
 Ak Parti Niğde İl Başkanından Niğde Mitingine Davet Var…
Özdemir; Oyunlara DUR demek için! Ülkemizin geleceğine ipotek koymak isteyenlere DUR demek için! Daha güçlü bir Türkiye için bu Pazartesi mitingimize davetlisiniz.’’Erdoğan Mitinglerine Yeni Haftada da Devam Edecek 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sivas'tan başlattığı seçim mitinglerine yeni haftada da ara vermeden devam edecek.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sivas'tan başlattığı seçim mitinglerine yeni haftada da ara vermeden devam edecek.
Başbakan Erdoğan'ın "Türkiye içindeki hainlere, Türkiye dışındaki gözü dönmüş düşmanlara, sandıkta çok güçlü bir ders verilecek" diyerek öneminin büyüklüğüne sık sık vurgu yaptığı 30 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kalırken AK Parti de seçim mitinglerine ara vermeden devam ediyor. Bugün Isparta'da halka seslenen Erdoğan, Muğla mitinginde de vatandaşlara hitap edecek.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre ise Başbakan Erdoğan yeni haftada da yoğun bir şekilde vatandaşlarla buluşmaya devam edecek.

Erdoğan yarın Niğde ve Osmaniye, 4 Mart'ta Adıyaman ve Kırıkkale, 6 Mart'ta Elazığ ve Malatya, 7 Mart'ta Eskişehir, 8 Mart'ta İstanbul'un ilçeleri ile 9 Mart'ta da Şanlıurfa mitinglerinde halka seslenecek.

Başbakan Erdoğan'ın 5 Mart'ta Ankara'da, 7 Mart'ta da İstanbul'da ayrıca programları olacak.

Mitinglerde AK Parti'ye yönelik eleştirilere yanıt veremeye devam edecek olan Başbakan Tayyip Erdoğan, iktidarları döneminde yapılan hizmetleri de anlatacak. Coşkulu kalabalıklara seslenecek olan Erdoğan, vatandaşlardan seçimlerde kendilerini desteklemelerini isteyecek.
Başbakan Erdoğna Niğde mitingi için Özel uçağı ile Kapadokya hava limanına gelmesi buradan kara yolu ile Niğde ye gitmesi bekleniyor...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.