banner461
banner195

Başkan Arısoyun Tasarrufları Meyve Vermeye Başladı

Gülşehir Belediyemizin 2 yıllık hizmet mücadelesi yalnızca Nevşehir adına değil bölge adına da bir model teşkil etmektedir.

Başkan Arısoyun Tasarrufları Meyve Vermeye Başladı
03 Şubat 2016 Çarşamba 16:52

banner143
banner134
 Gülşehir Belediyesinin 2 yıllık hizmet mücadelesi yalnızca Nevşehir adına değil bölge adına da bir model teşkil etmektedir. Bu başarıda yalnızca Başkan Vahdi ARISOY’un dürüst ve çalışkan kişiliği değil aynı zamanda bankacılık tecrübesinden doğan hesap uzmanlığı da önemlidir.
Başkan ARISOY ; Gülşehir Belediyesi bu dönemde bir yandan geçen dönemin maddi sıkıntılarını başarıyla aşarken diğer yandan belediye tarihinde bir ilk olarak peşin para ile hizmet araçları satın alıp araç filosunu güçlendirmiştir.
Gülşehir Belediyesi ilk olarak Aralık 2015 tarihinde makam aracını yeniledi. Özellikle il dışı hizmetlerde sık sık arıza yapan, yolda kalan mevcut makam aracımız, işlerin aksamına neden olması yetmezmiş gibi Belediye Başkanı Vahdi ARISOY’un Kasım ayında Ankara’da gerçekleşen bir toplantıya geç kalmasına da neden olmuştur. Bu durum yeni makam aracı alma zarureti doğurmuş, araba kiralama metodu ile birilerinin cebi doldurulmak yerine, belediyenin akıllıca kullanılan kaynaklarından elde edilen gelirle 0 km makam aracı araç filosuna dâhil edilmiştir.
29.01.2016 tarihinde ise Gül kokulu şehrimizi çöp kokularına mahkûm etmemek için, bünyesinde çöp toplama haznesi olan, 18/26 E 5 motorlu efe çöp toplama hazneli çöp toplama aracı  satın alınmıştır. Aracın satın alma bedeli olan 176.250.000 TL DMO hesabına peşin olarak yatırılmış ve Gülşehir Belediyesi tarihinde ilk kez peşin para ile araç satın almıştır.
Başkan ARISOY; Önümüzdeki hafta içerisinde ise haşere ilaçlaması ve Fen işlerinde  kullanılmak üzere 2 adet 55-56 New Holland marka traktör ile L-350 model çift kabinli Ford Transit aracının DMO kanalıyla parası peşin olarak ödenerek belediye envanterine dâhil olacağını Gülşehir’imizin çok daha iyi hizmetlere layık olduğunu belirtti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.