banner461
banner195

Başkan Dursun'a Esnaf Ziyaretlerinde Yoğun İlgi

Gülşehir Belediye Başkanı ve şimdilerde Ak parti Gülşehir Belediye Başkan adayı olarak yeniden gösterilen Mustafa DURSUN ilçedeki esnafları ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Dursun'a Esnaf Ziyaretlerinde Yoğun İlgi
22 Şubat 2014 Cumartesi 14:04

banner143
banner134

 Gülşehir Belediye Başkanı ve şimdilerde Ak parti Gülşehir Belediye Başkan adayı olarak yeniden gösterilen Mustafa DURSUN ilçedeki esnafları ziyarette bulundu. Beraberindeki AK partili belediye encümen adayları ile yapılan ziyaretlerde Gülşehirli esnaflarla sohbetler edildi. Gülşehir de vatandaşların dursun a büyük ilgi gösterdiği belirtiliyor.

Güşehir ilçemize değer katmak amacıyla her alanda önemli ve etkili çalışmalar gerçekleştirdiklerine vurgu yapan Başkan Dursun, "Sizlerle bir arada olmak bize güç veriyor. Biz esnafımızla her zaman bir arada oluyor, her işi birlikte başarıyoruz. Biz bir aileyiz. Birlikte güçlüyüz. Gülşehir esnafımıza her alanda destek sağlamak amaçlı ilk geldiğimiz gün yaptığımız önemli çalışmalarla Gülşehir Meslek Yüksekokulunu ilçemize kazandırdık.Kültürel ve ekonomik alanda Üniversitemiz öğrencilerimizin ilçemize kattığı değerleri en iyi Gülşehirli hemşehrilerim biliyor diyen Başkan Dursun sözlerini şöyle sürdürdü;

Gülşehir Belediyesi tarafından yürütülen Tarih ve Turizm konulu projenin Gülşehir'in tarih turizmi açısından gelişmesine büyük katkı sağlayacağından emin olduğunu dile getiren Başkan Dursun, "Bin bir güzelliğe sahip şehrimizin tarihi değerleri yeniden gün yüzüne çıkacak. Buraları görmeye gelen yerli ve yabancı turistler şehrimizden alışveriş yapacak, ilçemizin ticari yaşamına da hareketlilik getirecekler. Tüm projelerimizde olduğu gibi Gülşehir için Tarih ve Turizm içerikli projenin de tek bir kazananı olacak, kazanan yine GÜLŞEHİR olacak" diye konuştu.

"Gülşehirimize hizmet için boş laflar değil icraatlar ürettik. Bir çok projemiz önümüzdeki dönem için hazır..."
Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun ilçemiz turizm değerlerini anlatmak tanıtmak adına şimdiye kadar hiç olmamış ŞEKİLDE tüm Turizm fuarlarında yer alarak Gülşehir ilçemiz boy göstermiştir. Gelecek Gülşehir için çok büyük güzelliklere gebe.Allahın izni siz değerli hemşehrilerimin dua ve teveccühleriyle İlçemiz için Durmak Yok Yola Devam....Durmak yok Gülşehir e hizmete devam dedi...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ne nerede - 4 yıl önce
sayın başkan gülşehire 5 yılda neyaptında 5 yıl daha istersin ne yapacaksınki sadece başkanlık için mi
Avatar
gülşehirli - 4 yıl önce
ne hizmeti bu.