banner461
banner195

Başkan Elma Kaymaklı Derneğinin Kahvaltısına Katıldı

İstanbul' da bulunan "Kaymaklı Kasabası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" nin düzenlemiş olduğu geleneksel kahvaltılı hemşehri toplantısına Kaymaklı Belediye Başkanı Halit ELMA da katıldı.

Başkan Elma Kaymaklı Derneğinin Kahvaltısına Katıldı
20 Nisan 2015 Pazartesi 18:52

banner143
Başkan Elma Kaymaklı Derneğinin Kahvaltısına Katıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
İstanbul' da bulunan "Kaymaklı Kasabası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" nin düzenlemiş olduğu geleneksel kahvaltılı hemşehri toplantısına Kaymaklı Belediye Başkanı Halit ELMA da katıldı.İstanbul' da bulunan "Kaymaklı Kasabası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" nin düzenlemiş olduğu geleneksel kahvaltı toplantısına Belediye Başkanı Sayın Halit ELMA da katılmıştır.

Gurbette bulunan hemşerilerimizle bir araya gelinen toplantıda kasabamızı ilgilendiren konular üzerinde sohbet yapıldı ve belediyemizin kasabamızda uygulamaya koyduğu yatırımlar hakkında hemşerilerimize bilgi verildi.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya ilgi göstererek katılan hemşerilerimize ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen başta Dernek Başkanı İbrahim PİLAVCI ile Dernek Yönetim Kuruluna ve üyelerine teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.