banner461
banner195

Başkan Elma’ya Eğitime Destek Plaketi

Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında Kaymaklı Belediyesinin kasabada bulunan okullara yapmış olduğu çevre düzenleme ve yardımlar nedeniyle Belediye Başkanı Halit Elma'ya Atatürk Orta Okulu tarafından teşekkür plaketi verildi.

Başkan Elma’ya Eğitime Destek Plaketi
24 Nisan 2013 Çarşamba 11:42

banner143
banner134

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı töreninde Okul Müdürü Sayın İrfan AÇIKGÖZ tarafından Kaymaklı Belediye Başkanı Halit ELMA' ya takdim edilen plaket sonrası açıklamlarda bulunan Başkan Elma bu bizim için çok anlamlı bir ödül ve bu plaket bizi onurlandırmıştır. Okul yönetimine ve Öğrencilerimize bu güzel davranışları için teşekkür ederiz dedi.

Öte yandan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kaymaklı Kasabamızda Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kaymaklı beldesinde Okullarımızın düzenlediği etkinliklerle coşku ile kutlandı. Kasabamız Kaymaklı İlköğretim Okulu bahçesinde Atatürk büstüne çelenk konması ve Atatürk ve Aziz Şehitlerimize saygı duruşu ile başlayan bayram programı öğrencilerin hazırlamış oldukları halk dansları, şiirler ve yarışmalarla devam etti. Halkımızın da yoğun ilgisi nedeniyle etkinlik büyük bir şenliğe dönmüştü.

Törenlerde konuşan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma: "Bu güzel programı hazırlayan başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm çocuklarımıza teşekkür ederiz dedi."Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.