banner461
banner195

Başkan Genç'ten Bakan Güllüce'ye Jest

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE'nin Nevşehir ziyaretlerinin ardından Ürgüp ilçesine geçişinde, Ortahisar kavşağında Kasabamıza Hoş Geldiniz Sayın Bakanım yazılı pankartla karşılayan Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç'e Bakan Güllüce özel teşekkür etti..

Başkan Genç'ten Bakan Güllüce'ye Jest
06 Ağustos 2014 Çarşamba 14:42

banner143
banner134
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE'nin 10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla geldiği Nevşehir ziyaretlerinin ardından Ürgüp ilçesine geçişinde, Ortahisar kavşağında Kasabamıza Hoş Geldiniz Sayın Bakanım yazılı pankartı görünce aracını durdurarak kendisini karşılayan Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç'e teşekkür ederek bir süre görüştüler.

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar kasabasının Belediye Başkanı Sayın İsmail Genç, partisinin seçim bürosu açılışı ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Nevşehir den Ürgüp ilçesine geçişinde Ortahisar kavşağında gördüğü Kasabamıza Hoş Geldiniz Sayın Bakanım yazılı pankart sonrası aracını sağa çekerek durdu. Bakan Güllüce Ortahisar Belediye Başkanı Sayın İsmail Genç e bu yaklaşımı adına teşekkür etti.


BAŞKAN İSMAİL GENÇ TEN ORTAHİSAR ORTAHİSAR KASABASI KÜLTÜRÜNE YAKIŞIR ÖRNEK DAVRANIŞ.


Nevşehir ve Ürgüp te temaslarda bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE Programında olmamasına rağmen başkanın jestini görüp Ortahisar kasabası girişinde durarak teşekkürlerini bildirdi.Bakan Güllüce yi karşılama anında Başkan İsmail GENÇ encümen üyeleri Galip Yavuz ve Süleyman Ateş de hazır bulundu.
Sonrasında FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Siyaset seçim sathında yapılır biter.Şuan tüm seçilmişler seçmenlerine hizmet için çaba sarf ediyor.Bizde Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE nin Şehrimize geldiğini duyunca bölgemiz ve beldemiz insanına yakışırcasına bir misafirperverlik göstererek karşılama töreni hazırladık. Kasabamız Ortahisar a Cumhurbaşkanımızda Başbakanımızda hangi siyasi parti Başkanı yada Devlet erkanı gelirse gelsin en güzel şekilde karşılamak ve misafir etmek bize yakışır dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SÜLEYMAN ÖZBEK - 4 yıl önce
sayin başkanim yakişani yapmişsin teşekkür ederi̇m selamlar
Avatar
ortahisarlı - 4 yıl önce
sayın bakanın danışmanları depoları gezmek için Nar kasabasına götürdüler. .Depoların en özelliklisi ortahisar’da idi limon hala piyasada kullanılıyor..Ortahisar’daki Depoların sayesinde.Onlarda bu jesti yapabilirlerdi.
Avatar
ortahisar - 4 yıl önce
işiniz onlara kaldı şaşırdınız ne yapacagınızı daha iyi günleriniz
Avatar
ortasarlı - 4 yıl önce
çalışan adamı yıkın sonra bakana yalakalık yapın sizinki hizmet degil sadece üç beş kişi egolarını tatmin etti kazanınca başkan hariç