banner461
banner195

Başkan İnce Belediye Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, belediyede görev yapan memur ve işçilerle bir araya geldi.

Başkan İnce Belediye Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi
16 Mayıs 2014 Cuma 19:52

banner143
banner134
14 Mayıs Çarşamba günü Avanos belediyesinde görev yapan idari personel ve tüm memurlarla toplantı yapan Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, 15 Mayıs Perşembe günü belediye işçileri ile bir araya geldi.

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, önce idari personel ve memurlarla daha sonra da belediye işçilerinin sorunlarını dinlemek ve yaz sezonu çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla toplantı düzenledi. 
Belediye Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Belediye Başkanı İnce, bu toplantının amacının demokratik bir ortamda hem işçilerin sorunlarını dinlemek, hem de yapılacak çalışmalar hakkında genel bilgiler aktarmak olduğunu belirtti. Her türlü görüş, öneri, şikayet ve eleştiriye açık olduğunu ifade eden İnce, sorunların çözümünün konuşmaktan geçtiğini özellikle vurguladı. 
Toplantı öncesinde; Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce Soma’da alın teri ve emeğinin hakkıyla çocuklarının önüne iki ekmek götürmek için çalışırken, yaşanan feci kazada hayatını kaybeden işçi kardeşlerimize Allah’tan Rahmet diliyor ve 1 dakikalık saygı duruşunda bulunmaya davet ediyorum dedi.
İki saat süren toplantıda  Başkan İsmet İnce, belediye işçileri ile hasbıhal ederek, sorunlarını dinledi. İnce nin yaptığı konuşma sonrasında ise, belediye işçileri tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nur - 4 yıl önce
Helal olsun başkanımıza helal...