banner461
banner195

Başkan Salaş’dan Anneler Günü Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Salaş, Anneler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, "Annelerimizin mutluluğu, huzuru, yüzlerinin gülmesi bizim için her şeyden önemlidir" dedi.

Başkan Salaş’dan Anneler Günü Mesajı
09 Mayıs 2014 Cuma 14:22

banner143
banner134

Dünyada anne sevgisinin yerine konulabilecek başka bir değer olmadığını ifade eden Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Salaş, Anneler Günü dolayısı ile yayınlayan mesajda, anneliğin karşılıksız ve şartsız bir sevgiye dayanan, hiçbir değerle kıyaslanamayacak kadar kutsal bir görev, yüce bir duygu olduğunu söyledi.

Başkan Salaş, mesajında sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen anneler, aile ve toplum hayatının temel direğidir diyerek, "Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgiye ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda şefkatle bağrına basan annelerimize sadece Anneler gününde değil, yılın her gününde, hak ettikleri saygıyı göstermekte asla kusur etmemeliyiz. Annelerimiz, hoşgörünün, merhametin, saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Annelik, başka hiçbir duyguyla karşılaştırılamayacak kadar çok yüce ve karşılık beklemeden verilen tek sevgidir. Fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim gönül borcumuzu ödeyemeyiz. Bu vesileyle, başta şehitlerimizin anneleri olmak üzere, fedakarlık ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren her biri sevgi sembolü annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.