banner461
banner195

Başkan Siyaset Olmasın Diye Açıklamadı Ama…

Hafta sonunda gerçekleştirilen Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda konuşan Başkan Kemal Ay, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in açıklamadığı projeyi açıkladı.

Başkan Siyaset Olmasın Diye Açıklamadı Ama…
04 Mart 2014 Salı 19:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda gerçekleştirilen Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda konuşan Başkan Kemal Ay, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in açıklamadığı projeyi açıkladı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de bizzat katıldığı ve kısa bir konuşma yaptıktan sonra ayrıldığı genel kurul da Kredi Kefalet Kooperatifi Ortaklarına kısa bir konuşma yapan Başkan Kemal Ay, “Sayın Başkan siyaset olmasın diye açıklamadı ama, Nevşehir il merkezinde en az 5 bin metre kare bir arsa istedim kendisinden. Paran cebinde dursun onu binaya harca dedi. İnşallah bu salonların daha güzellerini önümüzdeki yıllarda Nevşehirlilere kazandıracağız. Hasan Başkanım Siyaset Yapmış olmamak için söylemeden gitti. Bende kendisinden izin aldım ve açıklıyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
levhasında esnaf kefalet kovparatifi yazan bir yerden esnaf sıradan biriyle aynı tutuluyorsa alamı cihan olsan ne ifade eder