banner461
banner195

Başkan Türker’den MHP’li belediyelere ziyaret

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, düzenlemiş olduğu ziyaretler kapsamında Uçhisar ve Ortahisar belediyelerini ziyaret etti.

Başkan Türker’den MHP’li belediyelere ziyaret
07 Mart 2018 Çarşamba 10:13

banner143
banner134
İlk olarak Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı makamında ziyaret eden Başkan Ali Türker, Uçhisar’ın sorunları hakkında bilgiler alarak, Uçhisar’ın Nevşehir’in en güzel beldeleri arasında olduğunu ve son yıllarda belediye tarafından yapılan çalışmalar ile ayrı bir güzellik kazandığını vurguladı.
Uçhisar Belediye olarak çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyleyen Başkan Ali Karaaslan ise Başkan Türker’e nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.


Başkan Genç’ten sıcak karşılama
Daha sonra Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç’i makamında ziyaret eden Başkan Ali Türker, burada Ortahisar’ın ve Ortahisarlı’nın sorunlarını dinledi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan İsmail Genç, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığında bir faaliyet atağının olduğunu ve bu yapılan ataktan tüm toplumun memnun kaldığını söyledi.
Yapılan çalışmalar ve faaliyetleri yakından takip ettiğini söyleyen Başkan Genç, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker’e çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Ali Türker, her iki ziyaretin ardından da başkanlara hediyelerini takdim etti.  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.