banner461
banner195

Başkan Ünver'den FİB Haber'e Çatkapı ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yoğun çalışma programından arta kalan zamanlarda yaptığı çat kapı esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Ünver'den FİB Haber'e Çatkapı ziyaret
15 Mart 2018 Perşembe 14:25

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yoğun çalışma programından arta kalan zamanlarda yaptığı çat kapı esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Özellikle sabah saatlerini bunun için ayıran Başkan Ünver'in bugünkü çatkapı ziyaretleri kapsamında Modern Çarşıda ki bir terzi esnafı ziyaret etti ardından da Nevşehir gündemin adresi www.fibhaber.com Haber merkezimize teşrif ettiler.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i FİB Haber Merkezi Genel Koordinatörleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal kapıda karşıladılar.


Başkan Ünver, Gazetemiz Genel Koordinatörü İbrahim Uysal ve Yazı İşleri Müdürümüz Fikret Çapacı ile bir süre görüştü. Samimi bir Sohbet ortamında geçen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Gazetemize çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Ünver, belediye çalışmalarına ilişkin kısa bilgiler verdi.

Başkan Ünver, ziyarette yerel gazetelerin önemini vurgularken, kurulduğu günden bugüne kadar çizgisini hiç değiştirmeyen FİB Haber Gazetesi´nin şehrimiz ve bölgemize katkılarınından gurur duyduklarını belirtti. Basının önemine işaret eden Ünver, FİB Haber ailesini kutluyor daha uzun yıllar başarılar diliyorum" dedi.

Çapacı ve Uysal ise Başkan Ünver'e bu nazik ziyaretinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.