banner461
banner195

Başkan Ünver, Külliye İnşaatında Ak Parti Milletvekilleri İle İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, Külliye İnşaatında Ak Parti Milletvekilleri İle İncelemelerde Bulundu.

Başkan Ünver, Külliye İnşaatında Ak Parti Milletvekilleri İle İncelemelerde Bulundu
28 Ekim 2015 Çarşamba 16:29

banner143
Ak Parti Milletvekilleri Nevşehir Külliye İnşaatında İncelemelerde Bulundu
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilerek yapımı devam eden Nevşehir Külliyesi inşaatında AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk ile birlikte incelemelerde bulundu. Ünver, Nevşehir Külliyesi’nde devam eden çalışmalara ilişkin olarak milletvekillerine bilgiler aktardı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ün de hazır bulunduğu incelemede Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’de geleceğe bırakılacak en köklü hizmetlerden biri olan Nevşehir Külliyesi’nde bugüne kadar yapılan çalışmalara yönelik olarak bilgiler verdi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 3 kattan oluşacak ve içerisinde  iç ve dış bölümlerinde 11 bin 500 kişinin ibadet edebileceği  Selatin Camii, Gasilhane, Gusülhane, Morg, Kadın ve Erkek Taziye Evi, 500 kişilik Konferans salonu, Kütüphane, otopark , market  ve dini eğitimlerin gerçekleştirileceği çeşitli sosyal donatıların bulunacağı Nevşehir Külliyesi ile birlikte 52 bin metrekarelik bir de şehir meydanının oluşturulacağını aktaran Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,   Nevşehir Külliyesi’nin 2016 yılında vatandaşların hizmetine kazandırılmasının planlandığını sözlerine ekledi. 

Nevşehir Belediyesi’nin 10 milyon TL ile katkı sağladığı Nevşehir Külliyesi’nin en kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete kazandırılması için çalışmaların devam ettiğini ifade eden  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan  Ünver,  Nevşehir Külliyesi’nin yapımına sağladıkları  katkılardan dolayı hayırsever vatandaşlara  teşekkür etti.

Ünver Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği ile işbirliği içerisinde yapımı  devam eden Nevşehir Külliyesi’nin inşaatını AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk ve beraberindeki AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile birlikte gezdirerek halen devam eden inşaat çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.