banner461
banner195

Başkanlar Kurulu Toplantısı Tam Kadro Yapıldı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının olağan başkanlar kurulu toplantısına ilimizde bulunan esnaf odası başkanları tam kadro katıldı.

 Başkanlar Kurulu Toplantısı Tam Kadro Yapıldı
17 Ekim 2014 Cuma 17:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının olağan başkanlar kurulu toplantısına ilimizde bulunan esnaf odası başkanları tam kadro katıldı.

Nevşehir Esnaf Konağında düzenlenen Olağan Başkanlar Kurulu Toplantısına Birlik Başkanı İsmail Ördü başkanlık etti. İl Merkezindeki 11, ilçelerdeki 13 olmak üzere toplam 24 oda başkanının katıldığı toplantı da 2014 Yılında birlik başkanlığının ve bağlı odaların yaptıkları çalışmalar değerlendirildi.

İl Denetim Kurulu Raporlarının yanı sıra mali raporlarında ele alındığı Nevşehir esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanlığı olağan başkanlar kurulu toplantısında il merkezindeki ve ilçelerdeki esnaf odalarının sorunları konusunda da istişarelerde bulunuldu.

SGK İl Müdürü Kemal Duran, torba yasa ile getirilen kamu alacaklarına yönelik yeniden yapılandırma ile ilgili Sosyal Güvenlik Kurumunun esnaf ve sanatkarlara yönelik sunacağı hizmetler konusunda da bilgiler verdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.