banner461
banner195

Bayramlar,toplumsal hoşgörü ve dostluğun zirve günleridir”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü başlayacak mübarek Ramazan bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Bayramlar,toplumsal  hoşgörü ve dostluğun zirve günleridir”
24 Temmuz 2014 Perşembe 11:20

banner143
banner134

 BAYRAMLAR,TOPLUMSAL  HOŞGÖRÜ VE DOSTLUĞUN ZİRVE GÜNLERİDİR”

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bayramların  içinde bulunulan sosyal, kültürel ve milli yapıya katkı sağlamak açısından büyük bir önem taşıdığını dile getirerek  toplumumuz için bir ibadet olmanın yanı sıra bir moral kaynağı  olduğunu kaydetti. 

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü başlayacak mübarek Ramazan bayramı nedeniyle  bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Mesajında başta tüm Nevşehirli vatandaşlarımız olmak üzere  tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramını tebrik eden Ünver, toplumumuzda ortak sevinç günleri olarak da  değerlendirilen bayramların toplumsal ,yardımlaşma ve dayanışmanın  daha üst düzeylere ulaşmasında  önemli bir yer tuttuğunu kaydetti.

 

Bayramların paylaşmanın, dayanışmanın, kardeşliğin, zengin fakir, güçlü güçsüz ayrımı gözetmeden tüm insanlarla kucaklaşmanın evrensel mesajını da içerdiğini aktaran Ünver mesajında şunları kaydetti; “ Bayramlar içinde bulunduğumuz sosyal, kültürel ve milli yapıya katkı sağlamak açısından büyük bir önem taşımakta, toplumumuz için bir ibadet olmanın yanı sıra bir moral kaynağı da olmaktadır. Ramazan Bayramı hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerimizdendir. Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Ramazan Bayramı’nı fırsat bilip çevremizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak onların sıkıntılarının giderilmesi konusunda katkıda bulunmak hepimizin ortak bir görevi olmalıdır.Tüm Milletçe ortak mutluluğumuz ve sevincimizin en üst noktalara çıktığı bayramlardan biri olan Ramazan Bayramı’nın manevi atmosferinde bulunmanın hazzını yaşıyoruz. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin de yer aldığı Ramazan Ayı’nın feyzi ile bir büyük bayrama daha kavuşmanın sevincini tüm vatandaşlarımızla birlikte paylaşıyor, tüm halkımız başta olmak üzere tüm inananların mübarek Ramazan Bayramlarını en içten duygularımla tebrik ediyor,sağlık,mutluluk ve başarı dileklerimi iletiyorum.”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ne şanslıyız - 4 yıl önce
allah insanları ayırmayan,herkese eşit mesafede ve eşit şartlarda hizmet eden,kibirden enaniyetten uzak,adil kullar istemiştir.bu tanım tam bizim vekillere ve başkana uyuyor(!)ne mutlu bize,ne mutlu nevşehirliye allah başımızdan onları eksik etmesin(!)