banner461
banner195

BBP'den BlokBims'e Ziyaret

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Yavuz Uluer,Merkez İlçe Başkanı İbrahim Uysal Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş ve beraberindeki heyet BlokBims Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Musa Ertaş'ı makamında ziyaret etti.

 BBP'den BlokBims'e Ziyaret
17 Ocak 2014 Cuma 18:13

banner143
banner134

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Uysal, Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş’in yer aldığı Büyük Birlik Partisi heyetini,Fabrika girişinde  BlokBims Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş karşıladı. 

BlokBims Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş BBP Heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BlokBims Yönetim Kurulu Başkanı Ertaş, BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş' e adaylığı hakkında hayırlı olsun dileklerini bildirip, başarılar temennisinde bulundu.

BBP İl Başkanı Yavuz Uluer de şehrimizin önemli değerlerinden yüzlerce insanımıza iş istihdamı sağlayan Blok Bims Fabrikamızın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ertaş ı ziyaret etmek bizler için önemli ve bir o kadarda özel olduğunu düşünüyorum diyerek seçimlerde desteklerini belediklerini dile getirdi.

BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş te Sayın Musa Ertaş'a başarılarının devamını dilerken eğerki seçimlerde Başkan seçilirse bu güzide yüzde yüz yerli hemşehrimiz yatırımcılarını her konuda destekleyeceklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.