banner461
banner195

BBP'den MHP'ye Ziyaret

Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Yavuz Uluer,Merkez ilçe başkanı İbrahim Uysal ve BBP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş ile beraberindeki heyet Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir il Başkanlığını ziyaret etti.

BBP'den MHP'ye Ziyaret
17 Ocak 2014 Cuma 18:03

banner143
banner134
 Büyük Birlik Partisi İl Başkanı ve beraberindeki heyet Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığını ziyaret etti.
Büyük Birlik Partisi Nevşehir  İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Uysal, Nevşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş’in yer aldığı Büyük Birlik Partisi heyetini Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ile MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ağırladı.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol’a adaylığı konusunda hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı ise BBP Heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.Seçimlerde kardeş partimiz BBP ye başarılar diliyoruz dedi.

Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleştirilen ziyarette Nevşehir Belediye Başkan Adayları BBP Sağlamkardeş ve MHP Adayı Varol Herşey NEŞEHİRİMİZ İçin diyerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman - 4 yıl önce
gönül ister ki bu güzel insanlara oy verelim. ama birde işin gerçeği var. oy hakkı bir adet. o zaman başkanlık da varol, il genel mecli̇si̇nde de rahmetli̇ muhsi̇n başkanin değerli̇ yol arkadaşlari. sayin başbakani da çok sevdi̇ği̇mi̇zi̇ beli̇rtmeyi̇ de i̇hmal etmeyeli̇m.