banner461
banner195

Bekçi'den 15 Temmuz Darbeye Hayır Bildirisi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. İsmail BEKCİ, Darbe girişimine ilişkin "Darbeye Hayır" açıklamasında bulundu.

Bekçi'den 15 Temmuz Darbeye Hayır Bildirisi
16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:56

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. İsmail BEKCİ, Darbe girişimine ilişkin "Darbeye Hayır" açıklamasında bulundu. İşte Bekçi'nin o açıklaması ;

YÜCE TÜRK MİLLETİ,
Bir kere daha mensubun olmaktan gurur duyuyorum. Özgürlüğüne ve demokrasine sahip çıkışını tarih altın harflerle yazacak. Gece boyunca meydanlarda darbeye hayır diye haykırırken şehitlerimizden haberdar olamamıştık. Acı haberi gün ağardıktan sora aldık. Vatan savunmasında canını veren tüm demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, bu alçak kalkışmayı gerçekleştirenleri lanetliyorum. Bu hain saldırı bir kez daha göstermiştir ki güzel vatanımız sahipsiz değildir. İrfan sahibi milletimiz yine sağduyusunu ortaya koymuş, Hakk’la batılı ayırmasını bilmiştir. Kendi adıma, bir grup gözü dönmüş meczubun yakın zamana kadar şahsıma yaptıkları zulmü ülkemize yayma küstahlığına aynı kararlılıkla karşı çıktığımızın ve bundan sonra da bu tavrımızı sürdüreceğimizin bilinmesini isterim.
Prof. Dr. İsmail BEKCİ

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.