banner461
banner195

Belada Yeni Görevine Başladı

Nevşehir’de uzun yıllar siyasetin ve Sivil Toplum kuruluşlarının içerisinde yer alan, İl Özel idaresi genel sekreterliğinden uzaklaştırılıp, Milletvekilliği ön seçimlerinde ilk sırada yer almasına karşın listeye bile giremeyen Ahmet Belada artık Ankara’daki Nevşehirli bürokratlar kervanına katıldı.

Belada Yeni Görevine Başladı
23 Ağustos 2013 Cuma 12:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun yıllar siyasetin ve Sivil Toplum kuruluşlarının içerisinde yer alan, İl Özel idaresi genel sekreterliğinden uzaklaştırılıp, Milletvekilliği ön seçimlerinde ilk sırada yer almasına karşın listeye bile giremeyen Ahmet Belada artık Ankara’daki Nevşehirli bürokratlar kervanına katıldı.

Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcılığı görevine atanan Ahmet Belada, Nevşehir Valiliğindeki görevinden ayrılarak Ankara’daki yeni görevine başladı. Belada, bir süre Ankara Nevşehir arası mekik dokuduktan sonra, oradaki duruma bakıp evini de başkente taşımayı düşünüyor.

Belada’ya bu görevi yaşanan onca sürecin ardından Nevşehir’den uzak olması ve birilerinin ayağına bağ olmaması için mi verildiği ise merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bayram DOLGUN - 5 yıl önce
Muhterem hocam, ALLAH'IM yolunu açık etsin.