banner461
banner195

Belada’dan Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde Annesi vefat eden Ahmet Belada, cenaze töreninin ardından kendisine ve ailesine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür açıklamasında bulundu.

Belada’dan Teşekkür
08 Temmuz 2015 Çarşamba 13:46

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Annesi vefat eden Ahmet Belada, cenaze töreninin ardından kendisine ve ailesine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür açıklamasında bulundu.

Belada; “Daha önce ifade ettiğim gibi annem rahmetli oldu. Bundan dolayı bizzat gelmek suretiyle, mail, facebook ve telefon yöntemiyle taziyede bulunan tüm eş, dost, hısım, akraba ve herkese teşekkür ederim, Allah razı olsun. Bu arada kasabamızla ilgili iki güzellikten de bahsetmek istiyorum: Nevşehir'de çalışan bir kısım hemşehrimizin, bir araya gelerek Karapınar'da vefat eden her ailenin misafirlerine ikram hazırladıklarını öğrendim. "Hiç telaş yapmayın, biz yemeklerinizi halledeceğiz." dediler ve dedikleri gibi de hallettiler. Gene kasabamızda yetişip muhtelif cami ve kurslarda vazife yürüten hafızlarımızın kasabamızda ölen herkes için bir hatim ekibi kurmaları ve bizzat cenaze evine gelerek orada hatim yapmaları da beni oldukça memnun etti. Bunlardan dolayı her iki ekibe de kendim ve ailem adına tebrik ve teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.