banner461
banner195

Belediye Başkanı Seçen, İftar sofrasında Çorba Dağıttı

Nevşehir Belediyesi tarafından Modern Sebze Pazarının alt katındaki salonda geleneksel hale getirilen İftar Sofrasına katıldı ve vatandaşlara çorba dağıttı.

Belediye Başkanı Seçen, İftar sofrasında Çorba  Dağıttı
17 Mayıs 2018 Perşembe 21:23

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesi tarafından Modern Sebze Pazarının alt katındaki salonda geleneksel hale getirilen İftar Sofrasına katıldı ve vatandaşlara  çorba  dağıttı.

Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde aileleri ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra, dar gelirlilerin  nezih bir  aile ortamı içerisinde Ramazan ayının özelliğine uygun bir şekilde iftar yapabilmelerine imkan sağlanması amacıyla Nevşehir Belediyesi’nin  hayırsever  vatandaşlarla işbirliği halinde  geleneksel hale getirdiği iftar sofrasına katılan Belediye Başkanı Atilla Seçen, burada vatandaşlarla da kısa süreli sohbetler yaptı.

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz ’dan burada gerçekleştirilen  iftar sofrası uygulamasına  ilişkin olarak  bilgilerde  alan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen,  iftar sofrası uygulamasına ev sahipliği de yapan Nevşehir Sebzeciler,  Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen ile de bir süre görüştü.

Belediye Başkanı Seçen daha sonra iftar yemeğinin dağıtım bölümüne geçerek çocuklara ve vatandaşlara çorba dağıtımı yaptı.

Ramazan ayı boyunca Nevşehir Belediyesi’nin öncülüğünde hayırsever vatandaşlarla işbirliği halinde oluşturduğu iftar sofrasından  her gün 1500’ü aşkın kişi yararlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.