banner461
banner195

Belediye Başkanı Sokak Toplantıları Yapıyor

“Başkanlık Odası Sokakta” projesi kapsamında Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce çalışma odasını Alaattin Mahallesine taşıdı.Belediye Başkanı İsmet İnce, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri, CHP İlçe Başkanı Alper İbaş,...

Belediye Başkanı Sokak Toplantıları Yapıyor
07 Eylül 2016 Çarşamba 09:07

banner143
banner134
“Başkanlık Odası Sokakta” projesi kapsamında Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce çalışma odasını Alaattin Mahallesine taşıdı.
Belediye Başkanı İsmet İnce, Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri, CHP İlçe Başkanı Alper İbaş, Alaattin Mahallesi Muhtarı İhsan Balkan ve vatandaşların katılımı ile halkla buluşup isteklerini ve görüşlerini dinlemek üzere Başkanlık Odası Alaattin Mahallesine kuruldu.
Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, sabahtan akşama kadar kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti. Vatandaşların taleplerini dinledi aynı zamanda belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında da vatandaşlara bilgiler verdi.
Başkanın sokaktaki çalışma masasına ziyaretler öğle arasında da devam etti. Alaattin Mahallesi Muhtarı İhsan Balkan öğle yemeği ikramında bulundu.
Başkanın çalışma odasını mahalleye taşıması ve isteyen herkesin dilediği bir vakitte ziyarette bulunabilmesinin çok güzel bir uygulama olduğunu ifade eden mahalle sakinleri, Belediyenin yeni projesinden memnuniyet duyduklarını belirttiler. Aynı zamanda mahallelerine yapılmasını istedikleri talepleri başkana ilettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.