banner461
banner195

Belediye Meclisinde Ayrımız Gayrımız Yok

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Nevşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erol Mutlu, ilimiz tarihinin en uyumlu çalışan belediye meclisinin bu dönemde ortaya çıkabileceğini söyledi.

Belediye Meclisinde Ayrımız Gayrımız Yok
14 Haziran 2014 Cumartesi 19:18

banner143
banner134

 Mecliste Ayrımız Gayrımız Yok

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Nevşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erol Mutlu, ilimiz tarihinin en uyumlu çalışan belediye meclisinin bu dönemde ortaya çıkabileceğini söyledi.

Belediye Meclisinde 16’sı Ak Partili, 9’u da Milliyetçi Hareket Partili olmak üzere toplam 25 meclis üyesinin büyük bir uyum içerisinde çalıştığını söyleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve aynı zamanda belediye meclis üyesi Erol Mutlu, “Biz olaya iktidar partisi, muhalefet Partisi olarak bakmıyoruz. Sonuçta kim yaparsa yapsın bu memlekete yapılan bir hizmet olacak. Ayrımız gayrımız yok. Uyum içerisinde çalışıyoruz. Belediyemizin güzel tüm çalışmalarının altına meclis üyeleri olarak bizler imza koyuyoruz. Son günlerde Nevşehir devlet hastanemiz çevresinde devam ettirilen çalışmalarda ilimizin önemli bir ihtiyacı idi. Belediye meclisinde de Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğin de olduğu gibi hızlı bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kamil - 4 yıl önce
"uyum" derken uyumayın erol bey. doğru güzel bir şekilde imza atıyotsunuz!
Avatar
MOLLA - 4 yıl önce
haziran ayi toplantisinda neler oldu,ne uyumu yahu...
Avatar
yorumcu - 4 yıl önce
laf olsun, haber olsun...