banner461
banner195

Belediyeden Bir Park Daha

Nevşehir Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde hizmete kazandırılması kararlaştırılan çocuk oyun alanı ve dinlenme parkının yapımına devam ediliyor.

Belediyeden Bir Park Daha
06 Şubat 2014 Perşembe 10:25

banner143
Belediyeden Bir Park Daha
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediyesi tarafından  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde hizmete kazandırılması  kararlaştırılan çocuk oyun alanı ve  dinlenme parkının yapımına devam ediliyor.

Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Hayat sokak üzerinde yaklaşık 500 metrekarelik bir alan üzerine yapılandırılan çocuk oyun alanı ve dinlenme parkı içerisinde çocuk oyun gruplarının yanı sıra, kadınların spor yapmalarına imkan sağlanması için de kondisyon aletleri de yer alacak. Oturma banklarının yanı sıra parkta 4 farklı yerde kamelya bulundurulacak.

 

Çeşitli süs bitkileri ve fidanların da dikiminin yapılacağı park, önümüzdeki günlerde bölge insanlarının hizmetine sunulacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
darısı m.akif ersoy mahallesine ben yazmaktan usandım ama ilgililerin umurunda bile değil onlarda zengin mahallelerini seçiyorlar.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
yapılan parkları geriyre dönünde bir bakın halıne park demeye şahit ister park yapmayı boşver önce belediye olarak yapılanları koruyalım bakımını yapalım
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
bizde park istiyoruz esentepe nevtur blokları için şuan içinde yol çalışmaları yapılurken uygun yerlerde mevcut gibi görünüo
Avatar
260 evler - 4 yıl önce
gelde yaptığın parktaki yurt binasını gör parklık özelliği kaldı mı