banner461

Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği Hayrınıza Vesiledir

'Gönüller yapmaya geldik’ diyerek Türkiye’de ve dünyada gıdadan sağlığa, eğitimden kültüre, Ramazan’dan Kurban’a, kıyafetten yakacağa varana kadar pek çok alanda insani yardım çalışmaları gerçekleştiren Beşir Derneği, Nevşehir’de soğuk kış günlerinde sıcak tebessümlere vesile olmaya devam ediyor.

banner503
Beşir Derneği Nevşehir Temsilciliği Hayrınıza Vesiledir
05 Şubat 2018 Pazartesi 15:16

banner143
banner134
Beşir Derneği’ne başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine, gerekli resmi evrakların kontrolü ve sosyal incelemenin ardından ihtiyaç derecesine göre her aileye mahsus puanlar veriliyor ve bu puanlar miktarınca Para Geçmeyen Markettenher ay düzenli olarak dilediği gibi alışverişlerini yapıyorlar.
Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner DÜZGÜN, Beşir insani yardım kervanı, 7’den 70’e aldığı desteklerle her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve daha çok sayıda mazluma umut oluyor. 1 TL ile de olsa kurak bölgelerde su kuyusu açılmasına destek olma ve hayırda bulunma imkânı sunan Beşir Derneği, gıda bankacılığı sistemiyle de bağışçıların yaptıkları bağışları vergiden düşürmesine olanak vererek hayır işlerini teşvik ediyor.DÜZGÜN; yardım götüremediğimiz hiçbir mahzun ve mahcup gönül kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir şekilde hayır yapmak isteyenler, Beşir Derneği’ne müracaat ederek bunu gerçekleştirebilir.
 
NEVŞEHİR BEŞİR DERNEĞİNE ULAŞMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI
0535 354 48 79- 0532 684 73 78 
 E mail adresi: https://www.besir.org.tr.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.