banner461
banner195

Beyaz TV, Mustafa Körükcü ile röportaj yaptı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan, “Ataman ERKUL ile Adım Adım” programı çekim ekibi, Avanos belediye başkanı Mustafa Körükcü ile röportaj yaptı.

Beyaz TV, Mustafa Körükcü ile röportaj yaptı
28 Aralık 2013 Cumartesi 11:54

banner143
banner134

 Her hafta Cumartesi günü saat 11:30′da Beyaz TV ekranlarınında, farklı konu ve konuklarıyla tanıtım, gezi ve özel röportajları ekranlara taşıyan “Ataman ERKUL ile Adım Adım” çekim ekibi, Kapadokya bölgesinin cazibe merkezi ve parlayan yıldızı haline gelen Avanos hakkında, Avanos belediye başkanı Mustafa KÖRÜKCÜ ile röportaj yaptı.

Avanos ilçesinde çeşitli mekânlarda gerçekleştirilen çekimlerin ardından Avanos belediye başkanı Mustafa KÖRÜKCÜ, çekim ekibiyle Chez Galip Çanak Atölyesinde röportaj yaptı.

Avanos belediye başkanı Mustafa KÖRÜKCÜ röportajda, Kapadokya bölgesinde Avanos’un el sanatları ve doğal zenginlikleri ile ön plana çıktığını; asırlardır geleneksel yöntemlerle devam eden ve Kızılırmak yataklarından çıkartılan toprakla yapılan çömlekçilik sanatına, halıcılığa, peribacaları ve yeraltı şehirlerinin yanı sıra Kızılırmak’ın ilçemize kattığı doğal güzellik ve turizm değerlerine değindi.

Avanos belediye başkanı Mustafa KÖRÜKCÜ, ilçemizin tarihinden el sanatlarına kadar pek çok konuda çekim ekibine bilgiler verdi. Beyaz TV ekranlarında ve İstanbul’da bulunan İdo TV’lerde tanıtım amaçlı yayınlanacak olan çekimler ilerleyen tarihlerde yayına verilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.