banner461
banner195

Beyaz TV'de Ataman Erkul ile Adım Adım Programında Avanos Ekranlara Geldi

Beyaz TV'de Ataman Erkul ile Adım Adım Programında Avanos Ekranlara Geldi.

11 Ocak 2014 Cumartesi 18:47

banner143
banner134

 Beyaz TV'de Ataman Erkul ile Adım Adım Programında Avanos Ekranlara Geldi

 
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan, "Ataman ERKUL ile Adım Adım" program ekibinin iki hafta önce Avanos ilçemizde gerçekleştirdiği çekim, 11 Ocak 2014 tarihinde saat 11:00'de ekranlara geldi.

Programda ilçemizde çeşitli mekanlarda gerçekleştirilen çekimlere ve Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ'nün  röportajına yer verildi.

Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ röportajda, Kapadokya bölgesinde Avanos’un el sanatları ve doğal zenginlikleri ile ön plana çıktığını; asırlardır geleneksel yöntemlerle devam eden ve Kızılırmak yataklarından çıkartılan toprakla yapılan çömlekçilik sanatına, halıcılığa, peribacaları ve yeraltı şehirlerinin yanı sıra Kızılırmak’ın ilçemize kattığı doğal güzellik ve turizm değerlerine değindi.

Her hafta Cumartesi günü saat 11:00'de Beyaz TV ekranlarınında, farklı konu ve konuklarıyla tanıtım, gezi ve özel röportajları ekranlara taşıyan "Ataman ERKUL ile Adım Adım" program ekibinin ilçemizde gerçekleştirdiği çekimlerden oluşan bölümünü aşağıdaki link üzerinden izleyebilirsiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.