banner461
banner195

Bilgin’den Dikkat Çeken Sunum

Nevşehir Üniversitesinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapmakta ikin Üniversite yönetimi ile fikir ayrılığına düşmesi sonucu ayrılan Salih Bilgin, görev yaptığı Çankırı İlinde şehrin gözdesi oldu. Halk ile iç içe ve bürokrasiye pratik çözümleri ile halkın içinden birisi olduğunu gösteriyor.

Bilgin’den Dikkat Çeken Sunum
04 Aralık 2013 Çarşamba 18:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Üniversitesinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapmakta ikin Üniversite yönetimi ile fikir ayrılığına düşmesi sonucu ayrılan Salih Bilgin, görev yaptığı Çankırı İlinde şehrin gözdesi oldu. Halk ile iç içe ve bürokrasiye pratik çözümleri ile halkın içinden birisi olduğunu gösteriyor.

Bilgin, En son Çankırı Kent Konseyi istişare Toplantısı Koç Otel Gökkuşağı Salonunda yapılan toplantıda şehrin yeni gelişim aksı hakkında alternatif alanlar ile ilgili sunum gerçekleştirdi. 

Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Derelli yaptığı açıklamada Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi gündemi ile gerçekleştirilecek olan toplantıya OSB Müdürü Ahmet Usta, Çankırı Belediyesi Şehircilik ve Çevre Müdürü Mehmet Okçu, Milli Emlak Müdürü Salih Bilgin, Kent Konseyi Genel Sekreteri Ayhan Aslan’ın sunumları ile katkı sağlayacağını ve Çankırı’yı ilgilendiren bu önemli konunun görüşülmesi aşamasında tüm paydaşları toplantıya beklediklerini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hemşerim - 4 yıl önce
seningibi bir bürakratın çankırı iline güzel hizmetler vermesinden dolayı gururluyuz darısı nevşehir iline selamlar niyazi ...
Avatar
musa bilgin - 3 yıl önce
doru bildiyın yoldan ayrılma allah gönlünegöre versin kardeşim