banner461
banner195

Birçok Ünlü Yazarlar Altınyıldız Kolejine Geliyor

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji eğitimde farklı ve özgün çalışmalarına devam ediyor.

Birçok Ünlü Yazarlar Altınyıldız Kolejine Geliyor
22 Ocak 2013 Salı 16:55

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji, öğrencilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için düzenlediği Geleneksel Kitap Şenlikleri bugün başladı. 25 Ocak 2013 tarihine kadar devam edecek kitap şenliklerinde ulusal yayınevleri ve tanınmış yazarlar Altınyıldız Koleji öğrencileriyle ve velileriyle buluşuyor.

            Altınyıldız Koleji kitap kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe; İlköğretim öğrencilerine yönelik olarak Beyaz Balina, Yapı Kredi, Günışığı, Türkiye İş Bankası, Altın Kitaplar, Carpe Diem, Maya Çocuk, Bilgi, Artemis, Doğan Egmant, NTV Yayınevleri, Lise öğrencilerine ise ; Yapı Kredi, Timaş, Optimum, Siren, Doğan Kitap, Altın Kitaplar, O Kitaplar, Pegasus, Artemis, İş Bankası, İthaki, NTV ve Remzi Kitabevi Yayınları katılmaktadır.

Etkinlikler 4 gün boyunca devam edecektir. Öğrenciler masal ve kitap kahramanları kıyafetleri ile şenliklere katılmaktadır.

Şenliklere Ünlü Yazarlardan Yalvaç Ural, Ayşenur Yazıcı ve Muzaffer İzgü imza günü ve söyleşi yapmak üzere katılmaları planlanmıştır.

Türkiye’nin en ünlü yayınevlerini ve yazarları öğrencileriyle buluşturan Altınyıldız Koleji Kitap Şenliği büyük ilgi görmektedir.

Altınyıldız Kolejinde öğrencileri kitap okumaya teşvik etmek amacıyla kitap okuma saatleri en çok kitap okuyan öğrencileri ödüllendirme ve kitap şenliği etkinlikleri düzenlenmektedir.

Yarıyıl arifesinde Altınyıldız Kitap Şenliklerinin yapılması mükemmel bir uygulama olmaktadır.

Kostümler, masal kahramanları, söyleşiler, konserler, imza günleri öğrencilerimize güzel bir kitap şenliği yaşatmaktadır.

Altınyıldız Kitap Şenliği 2013 etkinliklerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ksdnv - 5 yıl önce
jeahvl.fx