banner461
banner195

Birliğimiz Kimsenin Tekelinde Değil

Nevşehir’de Süt Üreticileri Birliği'nin 2007 yılında kurulduğunu belirten Turhan, kuruluşundan bugüne kadar ilkeli, dürüst, kırmızıçizgilerini daima koruyarak, üyelerinin çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda çalıştıklarını ve bundan sonrada aynı anlayışla devam edeceklerini ifade etti.

 Birliğimiz Kimsenin Tekelinde Değil
18 Şubat 2015 Çarşamba 16:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Süt Üreticileri Birliği'nin 2007 yılında kurulduğunu belirten Turhan, kuruluşundan bugüne kadar ilkeli, dürüst, kırmızıçizgilerini daima koruyarak, üyelerinin çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda çalıştıklarını ve bundan sonrada aynı anlayışla devam edeceklerini ifade etti.

Bölgedeki hayvancılığı karlı hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Turhan, yaptıkları tüm işlerde birliğin veya yöneticilerin menfaatlerini değil, üyelerinin menfaatlerini hep ön planda tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Birliğin kimsenin tekelinde olmadığı gibi kimsenin babasının malı da olmadığını dile getiren Turhan, "Buralar üyelerin malıdır, sizlerin birlikteliği ile oluşmuşlardır ve sadece üyelerine hizmet verecektir. Hiç kimsenin şahsi çıkarları doğrultusunda yürümedi ve bundan sonrada yürümeyecektir.

Ama burada sizlere de sorumluluklar düşmektedir. Yılda bir defa yapılan genel kurulumuza mutlaka katılmalısınız, katılmalısınız ki birliğimize sahip çıkmalısınız. Eğer ki hep beraber güzele daha güzele beraberce gitmek istiyorsak bu değerlere sahip çıkmakla olur. Eğer ki sizler sahiplenmezseniz yani meydan kötü niyetli kişilerin eline geçerse ki birliğimizi sizlerin çıkarları için değil kendi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda kullanacaklardır." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.