banner461
banner195

Birlik Başkanından Çifte Ziyaret

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ve beraberindeki heyet İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan ve Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz’i makamında ziyaret etti.

 Birlik Başkanından Çifte Ziyaret
06 Ağustos 2014 Çarşamba 17:49

banner143
banner134

 Birlik Başkanından Çifte Ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ve beraberindeki heyet İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan ve Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz’i makamında ziyaret etti.

Beraberinde Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Derinkuyu Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Sarı, Avanos Şoförler Odası Başkanı Mustafa Körükçü ile birlikte İl Özel idaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan’ı ziyaret eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Cihan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Aynı heyetle birlikte Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz’i de makamında ziyaret eden Birlik Başkanı İsmail Ördü, Ziraat Odası Başkanı Ekiz’den yöremiz çiftçilerinin sıkıntıları ve hasat dönemi ile ilgili bilgiler aldı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.