banner461
banner195

Birsöz Muammasında Yeni Gelişme

Nevşehir Guines Rekorlar kitabına girmeye aday, tayin rekortmeni daire müdüründen anlaşılan 2015 Yılında da kurtulamayacak.

Birsöz Muammasında Yeni Gelişme
03 Şubat 2015 Salı 16:00

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Guines Rekorlar kitabına girmeye aday, tayin rekortmeni daire müdüründen anlaşılan 2015 Yılında da kurtulamayacak.

Edinilen bilgilere göre; Milletvekillerinin Nevşehir’den başta bir ile tayini için uğraş verdikleri İl Kültür ve Turizm eski Müdürü Veledin Birsöz’ün yeniden görevine iadesi gündeme geldi.

Nevşehir’den Ankara’ya geçici görevlendirme ile gönderilen Birsöz’ün açtığı davayı kazandığı ve yeniden Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğündeki Müdürlük görevine iadesi için gün saydığı bildiriliyor. Şubat ayı içerisinde tekrar eski görevine dönmesi muhtemel görünen Birsöz anlaşılan 2015 Yılında da sık sık Nevşehir Kamuoyunun gündemini meşgul etmeyi sürdürecek.

Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden biri olan Nevşehir’in tayin rekortmeni müdürü Birsöz önümüzdeki günlerde eski Paşa konağında Paşalar gibi Müdür koltuğuna gerile gerile oturursa hiç şaşırmayın.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet k. - 3 yıl önce
birisi bunun bana dogru olmadigini söylesin.kabus gibi nevsehirden gitmiyor.istenmedigi yerde ne diye israr ediyor anlamiyorum.sayin milletvekillerine duyrulur.
Avatar
nevşerli - 3 yıl önce
velettin gol gol gol şampiyonluk geliyor
Avatar
Sibel - 3 yıl önce
Kim gönderiyor, neden gönderiyor, neden geri geliyor ve neden istenmiyor? :)
Avatar
sevban - 3 yıl önce
gelecek demiştim eski haber başlıklarının yorumunda
Avatar
ahmet k. - 3 yıl önce @Sibel
sibel hanim turizimle ugrasiyormusunuz bilmiyorum ama turizimle ugrasaydiniz neden istenmedigini anlardiniz.eger turizimle ugrasiyorsaniz bana bir tane nevsehir icin yaptigi olumlu seyi yazin.
Avatar
dogrusu - 3 yıl önce
dogrusu ne biliyormusunuz eger velettin gelirse vekiller gitsin