banner461
banner195

Bizde Bekliyoruz Başkanım

Nevşehir’de RTÜK’ün illerde yaptığı yeni değerlendirme sonucunda açılması beklenen yerel televizyonlarla ilgili henüz bir gelişme yok.

Bizde Bekliyoruz Başkanım
18 Aralık 2013 Çarşamba 10:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de RTÜK’ün illerde yaptığı yeni değerlendirme sonucunda açılması beklenen yerel televizyonlarla ilgili henüz bir gelişme yok.

Nevşehir kamuoyunun da merakla beklediği yeni yerel televizyonlarla ilgili muhtemelen bu ay içerisinde yeni gelişmelerin yaşanabileceği gözleniyor. Nevşehir’de yeni yerel televizyon açılışı için üç ayrı kuruluş başvuruda bulunmuştu.

İlimizde açılacak olan yerel Televizyonlardan ikisini kuracak olan Kapadokya FM ve Keyf FM’e bağlı firmaların Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Melih Tarlacı, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Ünver’in yerel televizyonların açılışı ile ilgili sorularına da muhatap olan Mustafa Melih Tarlacı, RTÜK’ün kararını beklediklerini, bu ay içerisinde ya da muhtemelen seçimler öncesinde yeni yerel televizyonları faaliyete geçirmek istediklerini ve görüşmelerinin de devam ettiğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.