banner461
banner195

BlokBims 38. Yapı Fuarında Büyük İlgi Gördü

Blok Bims Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş;Türkiye'nin en büyük Blokbims üretimi yapan Blokbims A.Ş.'nin İstanbul Tüyap'daki 38. Yapı Fuarı Turkeybuild'daki standı, sektör temsilcilerinin büyük ilgisini çektiğini belirtti.

BlokBims 38. Yapı Fuarında Büyük İlgi Gördü
25 Nisan 2015 Cumartesi 20:37

banner143
BlokBims 38. Yapı Fuarında Büyük İlgi Gördü
İlgili Galeriye Git
banner134
BlokBims, sektöründe fark yaratan Klima Blok Serisi ve Lento ürünleriyle Uluslararası  38. Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul fuarında yerini aldı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Blok Bims Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş;Türkiye'nin en büyük Blokbims üretimi yapan Blokbims A.Ş.'nin İstanbul Tüyap'daki 38. Yapı Fuarı Turkeybuild'daki standı, sektör temsilcilerinin büyük ilgisini çektiğini belirtti.

Blok Bims Aş.Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş açıklamasında;Ertaş Grup bünyesinde ses ve ısı izolasyonunu etkin bir şekilde sağlayan, depreme karşı dayanıklı olduğu bilimsel verilerle de ortaya konulan hafif yapı elemanları üretiminde etkin bir misyon üstlenen Blokbims'in çeşitli ürünleri ile katıldığı fuara, özellikle inşaat firma yöneticilerinin ilgisi yoğun oldu dedi.


Ertaş, 21 Nisan’da kapılarını açan Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 38. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da, İş Geliştirme Platformu kapsamında “Kazakistan – Türkiye İnşaat Forumu ve İkili İş Görüşmeleri” düzenlendi. 

Fuarın ikinci günü, iki ülkenin sektör temsilcilerini bir araya getiren ve büyük ilgi gören Forum, Türk inşaat sektörünün gözde pazarları arasında yer alan Kazakistan ile Türkiye’nin yapı sektöründeki işbirliklerine yönelik önemli bir platform oluşturdu. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul İş Geliştirme Platformu’nun “sektör için yeni pazarlar” yaratma hedefi doğrultusunda düzenlediği çeşitli etkinliklerle bu yıl da katılımcı firmalara, sektöre ve Türkiye ekonomisine katkı sağlanması hedefleniyor dedi.

Blok Bims Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ertaş'ta, Düzenlenen Fuarda yeni Klima Blok Serisi ve Lento ürünlerine detaylı olarak yer veren BlokBims, ürün yelpazesi ile Türkiye'de Mantolamayı kaldırmayı hedeflemektedir dedi.

Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı hakkında www.fibhaber.com'a değerlendirmelerde bulunan BlokBims Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ERTAŞ, enerjide dışa bağımlı olan ülkemizde dışarıdan ithal ettiğimiz enerjinin % 30'unu binalarda ısınma veya soğutma amaçlı kullanmaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız ARGE çalışmaları ile devam ederek yeni izolasyon değerleri yüksek ve işçilikten hem de maliyetten tasarruf amaçlı ürünler çıkararak inşaat sektörünün hizmetine sunmuştur. Yıkanmış % 100 pomza taşından üretilen ürünlerimizin ısı ve ses yalıtımının yüksek, doğa dostu ve "A1 Sınıfı Yanmaz" bir malzeme olması ürünlerimizi diğer yapı malzemeleri arasından ön plana çıkarıyor. Odak noktamızda ısı yalıtımı, enerji tasarrufu olmasından dolayı ve bölgelere göre yapılan ısı yalıtım değerleriyle mantolamaya son veriyor. Doğal olarak ısı yalıtımı yapan Klima Blok Serisi ürünlerimiz, bu konuda önemli bir rol üstlenmiş durumdadır dedi.

Yapı sektörünün temsilcileri ve İnşaat sektöründen çok sayıda katılımın yer aldığı ve BlokBims ürünlerinin etkin bir şekilde tanıtıldığı stand ile katılan Blokbims A.Ş., Türkiye'deki yapı sektörünün en iddialı firmalarından biri olduğunu ortaya koydu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halk - 3 yıl önce
maşallah başarılarının devamını dileriz