banner461
banner195

Borsa Başkanı Salaş'ın Nevşehir’in İl Oluşunun 60. Yılı Dönümü Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Salaş,Nevşehir’in İl oluşunun 60. yılı dönümü nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Borsa Başkanı Salaş'ın Nevşehir’in İl Oluşunun 60. Yılı Dönümü Mesajı
21 Temmuz 2014 Pazartesi 00:40

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş,Nevşehir’in Bakanlar Kurulu kararı ile 20 Temmuz 1954 tarihinde il oluşunun 60. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

NTB Başkanı Salaş, kadim ve serhat şehir Nevşehir’in bugün 60. yılını kutladıklarını belirterek, “Biz de bugünün coşkusunu bir kez daha yaşıyoruz. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış nadide kentimiz Nevşehir bugünlere kolay gelmedi dedi...


Salaş; " - Sevgili Nevşehirliler şehrimizin değerini bilip hep beraber onu kalkındırmalı ve hak ettiği konuma getirmeliyiz. Biz bu yüzden gece demeden gündüz demeden çalışacağız ve Nevşehir’i kalkındıracak, tüm değerlerimize değer katıp bir araya getirerek onu gelişmiş medeniyetler seviyesine hep birlikte çıkaracağız. "

Biz Ticaret Borsamız olarak, Kentimizin yatırım yapılan bir şehir olması, ihracat yapması, sosyal yapının güçlenmesi ve toplumsal bütünlüğümüzün korunması için çaba gösteriyoruz. Tüm Borsa üyelerimizle birlikte bu şehrin bir dinamiği olarak halkımıza güzel hizmetler götürmek bize mutluluk veriyor. İşte bu yüzden dur durak demeden çalışıyoruz. Bu duygularla Nevşehirimizin İl oluşunu 60. kuruluş yıldönümünü kutlar; ilimizin gelişip kalkınmasında ve bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunar. Sevgili Nevşehirli hemşerilerimi saygı ve sevgiyle selamlar nice güzel günler diliyorum.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.